Najpopularniejszy w Polsce blog z kategorii food&travel
CZYTASZ

Ponad 2000 rekomendowanych knajp! Kuchnia+ Poleca

Ponad 2000 rekomendowanych knajp! Kuchnia+ Poleca

Piszę ten tekst, bo jestem interesowna. Zależy mi mianowicie na tym, aby zaliczać jak najmniej restauracyjnych rozczarowań. Optymalnie byłoby, gdyby nie zdarzały się w ogóle. No i Wy to możecie załatwić.

Mogłabym opowiedzieć Wam barwną genezę powstania tego bloga, która wiąże się ze spektakularnym zatruciem pokarmowym, które – jak w tamtym momencie sądziłam – zabierze mnie na drugą stronę tęczy. Mogłabym. Ale takie historie zostawimy na mniej smaczne okoliczności, ostatecznie przecież przeżyłam.

Teraz skupmy się na tym, że Kuchnia+ poprosiła mnie o wsparcie akcji, która leży w interesie nie tylko moim, ale również Waszym. Jakiś czas temu pisałam o akcji „Kuchnia+ Poleca“, w tekście znajdziecie nieco więcej szczegółów. W momencie, kiedy publikowałam poprzedni tekst zgłoszonych restauracji było 1800, czyli o 400 więcej, niż podczas pierwszej edycji. W tej chwili zgłoszonych jest już 2035. A to znaczy, że wynik z pierwszej edycji został pobity. I nikt jeszcze nie powiedział ostatniego słowa, bo do końca akcji został prawie miesiąc – zabawa kończy się 31 sierpnia. A więc zostały tylko niecałe 3 tygodnie, aby na stronie www.kuchniaplus.pl/poleca zgłosić swoją ulubioną restaurację lub dać jej plusa, jeśli już ktoś inny zgłosił ją wcześniej.

Każdy z Was może zgłaszać swoje ulubione restauracje, knajpy, o których wiedzą tylko wtajemniczeni lub miejsca, które uważa za godne polecenia. Pssst! Restauratorze, restauratorko – Ty też możesz zgłosić swoją knajpę, jeśli uważasz, że robisz dobrą robotę. Ale wiedz, że restauracje, które otrzymają najwięcej głosów, odwiedzą anonimowi inspektorzy i dopiero spośród nich wyłonią złotą dwunastkę, która otrzyma certyfikaty Kuchnia+ poleca. Hm, pokonać ponad 2000 restauracji to całkiem niezła rekomendacja, nie sądzicie? Tym bardziej, że zdobywców certyfikatów Kuchnia+ pokaże na swojej antenie!

Cieszę się, że powstaje tak duża baza dobrze karmiących knajp i że głos jest po Waszej stronie. Dla mnie i dla Jacka to też szalenie cenne wskazówki, mówiące gdzie powinniśmy zjeść będąc w zupełnie obcym mieście.

Więcej informacji o idei tego przedsięwzięcia, mapę zgłoszonych restauracji i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie Kuchnia+ Poleca. W knajpie głosujemy żołądkiem i portfelem, w Kuchni+ kliknięciem.

Magda