O autorce | Krytyka Kulinarna
Najpopularniejszy w Polsce blog z kategorii food&travel

 

Cześć!

 

Chodź, opowiem Ci o sobie. Może się polubimy, kto wie?

 

Lubię dobre, jakościowe jedzenie, szukam autentycznych wrażeń i uważam, że nie jesteśmy na świecie za karę. Bliska jest mi idea celebrowania życia i szacunku dla dobrych produktów. Jestem członkiem Slow Food Polska i staram się propagować wartości, które wiążą się z tym ruchem. Dużo podróżuję, a czas pomiędzy umilam sobie jeżdżąc po Polsce. Lubię ludzi, jestem otwarta i łatwo nawiązuję kontakty, dzięki czemu mam sporo przyjaciół w najróżniejszych zakątkach świata. Żegluję, chodzę po górach, lubię się śmiać, cieszyć życiem i nie wiem co to nuda.

 

Chciałabym, aby Krytyka Kulinarna była miejscem, w którym spotykają się ludzie świadomi, wymagający, ceniący podobne wartości i podobne podejście do życia.

 

Tutaj posłuchasz jak wygląda prowadzenie bloga od środka.

 

Z wykształcenia jestem dziennikarką i kulturoznawcą, z zawodu i zamiłowania marketingowcem, przez kilka lat zajmowałam się też eventami. Pierwszy prywatny blog założyłam w roku 2001 i od tego czasu przez ponad dekadę funkcjonowałam w blogosferze. Krytykę Kulinarną wymyśliłam tam, gdzie wpadam na najlepsze pomysły – przy stole. Jest to moje pierwsze i jedyne blogo-dziecko stworzone z myślą o szerszej publiczności.

Gotuję i lubię się w tym doskonalić, ale jednak więcej smakuję. Jestem kuchenną gadżeciarą, molem książkowym, lubię szybkie samochody i dobrze karmiące restauracje. Nie wyobrażam sobie życia bez zwierząt. Szanuję dobrze spędzony czas: z przyjaciółmi, przy smacznej kolacji i dobrym winie. Kocham podróże, również kulinarne, i jeśli akurat jakiejś nie planuję, czuję się nieswojo.

/

O Krytyce Kulinarnej

 

W restauracjach jadam od zawsze i od zawsze szukam miejsc z dobrym klimatem, które do tego dobrze karmią. Z czasem zmieniło się to w rodzaj hobby. Pewnego słonecznego dnia, siedząc przy kolejnym stoliku w kolejnej restauracji i patrząc z ubolewaniem na to, co wylądowało na moim talerzu, stwierdziłam że czas zacząć dzielić się tymi doświadczeniami – i dobrymi, i złymi. Nazwa przyszła właściwie sama, chyba głównie dlatego, że akurat wtedy trafiłam źle. Później, siedząc w zupełnie innym miejscu, tak dla odmiany karmiącym dobrze, na serwetce narysowałam logo. I poszło. To był rok 2012.

 

Od kilku lat Krytyka Kulinarna jest najpopularniejszym w Polsce blogiem opowiadającym o podróżach i dobrym jedzeniu. Jest również miejscem, w którym udało mi się zgromadzić wspaniałą społeczność ludzi o otwartych umysłach, głodnych życia i dobrych wrażeń.

 

Jest mi miło, że tutaj wpadłeś/aś. Mam nadzieję, że Ci się spodoba i zostaniesz z nami na dłużej.

 

Magda

 

P.S. Możesz mnie znaleźć także na facebooku, instagramie i twitterze. Jeśli chcesz być na bieżąco, to powinieneś wiedzieć, że na facebooku informuję o aktualnych wydarzeniach i nowych tekstach, a na instagramie publikuję zdjęcia, także z podróży, które nie zawsze trafiają na blog, więc warto tam zaglądać.

 

Do zobaczenia!

/

/

/

/

/