Najpopularniejszy w Polsce blog z kategorii food&travel

Krytyka Kulinarna znajduje się wśród srebrnej dwudziestki najbardziej wpływowych blogów w Polsce wg rankingu Jasona Hunta. Wg rankingu White Press jest trzecim najpopularniejszym blogiem w kategorii blogów specjalistycznych, z kolei wg raportu Sotrender znajduje się w pierwszej dwudziestce najbardziej angażujących stron na Facebooku. PRESS-SERVICE oszacował ekwiwalent reklamowy publikacji dot. KK w mediach tradycyjnych na blisko 8 mln zł, co czyni mój blog numerem jeden w polskiej blogosferze podróżniczej. Ponadto KK znajduje się w TOP 20 najpopularniejszych blogów w Polsce ogółem.

Osiągnęłam to rzetelnością i uczciwością, bez potrzeby kupowania followersów czy lajków. Ważny jest dla mnie człowiek i szacunek dla czytelników, dlatego rekomenduję tylko te produkty, które uważam za dobre.

Mam duże doświadczenie w marketingu i jestem kreatywna, więc nie obawiaj się – wspólnie na pewno wymyślimy coś fajnego. Piszę także lifestylowo, a więc Twój produkt nie musi być bezpośrednio związany z tematyką bloga lub może tylko luźno do niej nawiązywać.  KK jest firmą i wystawia FV.

Nawet jeśli nic wspólnie nie zrobimy, to chętnie przekażę Cię pod troskliwą opiekę innego blogera, który bardziej identyfikuje się z Twoim produktem. Mam doświadczenie “z drugiej strony”, a więc ze strony reklamodawcy i doskonal wiem z kim warto pracować. Pisz śmiało:

[email protected]