Najpopularniejszy w Polsce blog z kategorii food&travel
CZYTASZ

Jeszcze więcej sprawdzonych knajp! Kuchnia+ Poleca...

Jeszcze więcej sprawdzonych knajp! Kuchnia+ Poleca

Najbardziej lubimy dobrze karmiące restauracje, wiecie o tym doskonale. Nie policzę ile razy się rozczarowaliśmy, szukając miejsc godnych polecenia. Czasem szczęście nam dopisywało i później mogliśmy polecić Wam perełkę, ale bywało też źle. Bardzo, bardzo źle.

Dlatego kiedy Kuchnia+ poprosiła nas o wsparcie w kolejnej edycji restauracyjnej akcji „Kuchnia+ Poleca“, zgodziliśmy się bez zastanowienia. Im więcej sprawdzonych adresów, tym lepiej.

Niedawno ruszył pierwszy etap, czyli zgłaszanie restauracji. Każdy może dodać swoje ulubione miejsce i do tego Was zachęcam. Wspólnie możemy stworzyć naprawdę imponującą bazę knajp, które dobrze karmią. Dość powiedzieć, że do pierwszej edycji zgłoszonych zostało ponad 1400 restauracji, na które oddano przeszło 14000 głosów! Myślę, że spokojnie możemy poprawić ten wynik, zwłaszcza, że w tej chwili jest już ponad 1800 zgłoszonych knajp.

48 restauracji, które otrzymają największą ilość plusów odwiedzą tajemniczy klienci – zjedzą, ocenią, wypełnią ankiety. Na koniec, jesienią, spośród tych niemal pięćdziesięciu restauracji, wyłonionych zostanie 12 najlepszych i te otrzymają certyfikaty „Kuchnia+ Poleca“, a do tego Kuchnia+ zapewni im nielichą promocję. Jak dla mnie brzmi to całkiem sensownie.

Nie tylko my wszyscy możemy zgłaszać nasze ulubione restauracje, ale również sami restauratorzy, jeśli tylko czują, że robią dobrą robotę. Szczególnie zachęcam do zgłaszania restauracji spoza Warszawy, bo to zupełnie jak u nas na blogu – wszyscy mają równe szanse. My swoje typy już zgłosiliśmy, teraz piłka jest po Waszej stronie.

Restauracje można zgłaszać i oddawać na nie głosy do 31 sierpnia, korzystając z prostego formularza z mapą na stronie www.kuchniaplus.pl/poleca. Tam też znajdziecie więcej informacji o idei tej akcji.

Będę trzymała rękę na pulsie i za jakiś czas dam Wam znać jak się sprawy mają.

Magda