Najpopularniejszy w Polsce blog z kategorii food&travel
CZYTASZ

Restauracja hotelu Aviator, Radom

Restauracja hotelu Aviator, Radom

www

ul. Malczewskiego 18, Radom

Przyznam, że rzadko ekscytuję się hotelową kuchnią, ale muszę zrobić wyjątek. Do Aviatora zawitaliśmy jakiś czas temu i z góry zaznaczam, że nie spaliśmy w tym hotelu, więc na ten temat nie mamy żadnej opinii. Ale za to jedzenie, to już całkie inna historia. Spróbowaliśmy kilku przystawek i kilku dań głównych. Wszystko było smaczne i świeże, poniżej kilka zdjęć.

IMG_2504

IMG_2503

IMG_2505

Całkiem sympatyczne przystawki – pieczony schab miękki, wilgotny i ciekawie przyprawiony, filety z kurczaka podane w naprawdę ciekawy sposób i smaczne śledzie. Jasne, że wygląda trochę jak na weselu, ale w sumie chodzi o smak, tak? Poza tym umówmy się, to była rodzinna uroczystość, więc w zasadzie wszystko się zgadza.

Kelnerzy uwijali się szybko, nie przeszkadzali i docierali na miejsce na czas i z ciepłym jedzeniem na talerzach, więc wszystko gra.

IMG_2502

Na zdjęciu powyżej specjalność szefa kuchni – łosoś w cieście francuskim. Rzeczywiście był pyszny i przy pierwszym kęsie zaczęłam żałować, że nie mam większej pojemności żołądka.

Reasumując – jeśli będziecie przejeżdżali przez Radom i dorwie was przemożna chęć na coś smacznego – spokojnie możecie odwiedzić Hotel Aviator. Niestety nie oświecę Was w kwestii cen, bowiem to nie był chrzest mojego dziecka i nie ja organizowałam imprezę.

4 pigs

Magda